Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem centriz rendesen a...

Miért nem centriz rendesen a mosógép ha kevés benne a ruha?

Figyelt kérdés
Elöltöltős mosógépem van, és ha kádkilépőt, lábtörlőt mosok, azt nem szoktam ruhákkal berakni. Szóval ha berakom (általában 30 perces gyors) mosásra, akkor nem centrizi ki rendesen. Csurom víz. Túl kevés/könnyű? Miért nem pörög fel? Próbáltam szinte minden fokozaton 200-1200? Más mosáskor rendesen pörög, nincs semmi baj.

2014. aug. 20. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha centrifugálás előtt az "elrendezés" során nem tudja a dobban egyenletesen elrendezni a tartalmat (hogy kiegyensúlyozott legyen a dob), akkor bizony előfordulhat.
2014. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hiába igazítom el őket, ugye újra csak rendezgeti, egy gombóc lesz megint :(

Beraktam 2 törölközőt mellé, ha így sem jó, marad a száz évig száradás :S

2014. aug. 20. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Találkoztam olyan mosógéppel(siemens) amibe súly érzékelő volt. Amíg nem raktál bele rendesen mosni valót,addig nem pörgött fel a centije,szóval 1-2 polót,nem centrizett ki az istennek sem,csak alig-alig pörgött fel.

Nem lehet hogy a te géped is ilyen?

Próbáld ki több cuccal mosni.

2014. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A két törölközővel együtt már centrizett rendesen, lehet hogy valóban súlyérzékelős.
2014. aug. 21. 00:04
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hőha ! Aztse tudod milyen mosogépet vetél ? Amúgy elég gusztustalan vagy ruhákkal együt mosod a lábtörlöt utána aba törölközöl fúj elment az étvágyam. Na nekem egy felültöltös mosogépem van szoktam mosni én is a fürdöszobalábtörlöt meg a wc elöti kisszönyeget de semmi mást vele és ki is centrizte a gép. Mi a mosogéped márkája ? Az enyém whorpool de most kezd tönkremenni olyan 8 éves már
2014. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!