Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Batz papucs tisztítása, mivel...

Batz papucs tisztítása, mivel tudom mert nubuk bőr és úgy érzem, hogy amikor beleizzadtam már bűdös. Van esély, hogy ne kelljen kidobni, nem volt olcsó?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 8. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ápoló sprayt hozza, de ha veszel egy sima fehér radirt, az is tökéletesen tisztít. A szagra hintopor, illatositott talpbetét.
2014. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valamennyi illata minden bőrpapucsnak van, ettől nem biztos, hogy az kellemetlen.Próbáld csak csak kizárólag harisnya nélkül hordani. Ha mégis szükség lesz rá, akkor a strandra vagy a ma divatos élményfürdőbe vedd fel, sétálj bele a medencébe néhányszor, így teljesen elmegy minden illata. Valamennyit változik a színe, de más baja nem lesz.A Balaton parton láttam hasonlót alföldi papuccsal, fatalpú klumpával.
2015. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!