Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell úgy felmosni, hogy...

Hogy kell úgy felmosni, hogy egy törléssel tiszta legyen? Ha ellenőrzöm mindig szürke lesz amivel feltörlök felmosás után.

Figyelt kérdés

mindenhol metlakit van, meg laminált parketta, sajnos bent tárolom a babakocsit, nem veszem le a cipőt kint a folyosón..(társasház)így napi szinten kell takarítani.

miután felmostam(flóraszept, ecet, meg miegyéb) és mondjuk még kézzel újra átmegyek rajta vileda törlőkendővel is,ami mindig szüke lesz. szóval padlóról "enni" nálunk soha nem lehet.

mindig beleizzadok az egészbe.


2014. szept. 14. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy olyan tisztának kell lennie a padlónak, hogy "enni" lehessen róla? A padló soha nem lesz igazán tiszta, mint mondjuk egy asztal. Ott végülis nem járunk cipővel.
2014. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem te kényszeresen takarítasz. Nem kell minden nap. Elég hétvégén.
2014. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy ideig én is ezt csináltam, mint te. Aztán eluntam, és elmentem egy maradék szőnyegboltba, és találtam egy a padlóhoz is illő, szürke színű de barna mintás darabot, amit betettem az előszobába. Ide állítottam a babakocsit, illetve mindenkinek itt le kellett vennie a cipőjét - télen ez volt a leolvadó.

A lakás további részei "sterilek" maradtak.

Ezt a dzsuvás szőnyeget meg hetente egy alkalommal szombat délelőtt kiráztam, kiporoltam. Szerencséje olyan mintás volt, hogy nem volt feltűnő a kosz rajta...

2014. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!