Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valami jó mosószer- öblitő...

Valami jó mosószer- öblitő párost keresek? Minden megoldást érdekel! Kezdő vagyok.

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jó minőségűt szeretnél, akkor Weisser Riese vagy Ariel mosószert használj.

Öblítőnek mi Lenort szoktunk venni.

Vegyél egy flakon színes ruhára való Vanisht is, és egy flakon fehér ruhához valót.

Ha vannak gyapjú- vagy selyemholmijaid, akkor egy flakon finommosószert is vegyél.

2014. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Folyékony változatot vegyek??
2014. szept. 16. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha olcsóbbat keresel ,akkor Tomi color gél és fehér vagy kék Lenor. Ha drágábbat akkor Ariel color gél vagy Tide color gél és ugyanúgy valamelyik Lenor. A Weiser Rieset én is ajánlanám,de nehéz beszerezni. Ha esetleg mégis van rá lehetőséged akkor vegyél,nagyon szuper!Kényes ruhákhoz jó a Dreft color gél.
2014. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ariel gél vagy kapszula-sárga lenor

Ariel mosópor-kék lenor

Persil senzitiv-fehér lenor vagy ecover öblítő


Nekem ezek váltak be.

2014. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek....
2014. szept. 18. 08:29
 6/7 anonim válasza:
Én Arielt használok, de nem folyékony formában, csak por alakban. Két fajtát: fehér és színes ruhákhoz. Az öblítőm pedig Lenor, a parfümös, arany színű címkével. A Venis nekem drága, ezért fehér Domestosban előáztatom, ami nagyon szutykos.(mosás előtt!)
2014. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Folyekony ariel es lenor :)
2014. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!