Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mostatok már mosószer helyett...

Mostatok már mosószer helyett vadgesztenyével?

Figyelt kérdés

Ha valaki mar kiprobalta, vagy ki fogja probalni, akkor irna valamit, mert nalunkhoz nincs kozel gesztenyefa, de ha mukodik, akkor elmennenk szedni.

Errol szedtem: [link]



2014. szept. 25. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez vicces. :) Szerintem tehetsz bele kavicsot, pingponglabdát, stb, bármit, a ruha a meleg víztő tiszta lesz, főleg ha nem volt nagyon piszkos. Szerintem a gesztenyének annyi hatása van, mintha nem tennél bele semmit. Így működik a mosódió és a műanyag mosógolyó is.
2014. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fura, mert a forrás forrásában még ki kellett főzni a gesztenyét:

[link]


Ezt pedig a szaponinokról találtam:

[link]

2014. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is csak olvsstam róla itt: [link]

de nem próbáltam

2014. szept. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez pont olyan, mint a mesében a kőleves. Kőből is lehet levest főzni, csak kell melléje, egy kis zöldség, hús, zsiradék, ételízesítő és tészta. Olyan finom leves fő belőle, hogy megnyalod a szádat:D
2014. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen. Nagyon ajánlom. 2013 ősze óta csak ezzel mosok, és működik. Nem csak a tiszta ruhákat mossa ki, a koszosakat is (férjem gyárban dolgozik, sokszor olajos a ruhája). Állítólag mosogatásra is jó, de azt még nem próbáltam.
2015. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem semmi hihetetlen nincs abban, hogy egy növényben legyen olyan anyag, ami kifőzhető belőle, habzik és mosó hatása van. Nekem működik.

Persze nem szabad olyan hatást várni tőle, mint egy erős vegyszertől. De nem is káros annyira.

Sima szappant is lehet természetes, például állati összetevőkből, főzni.

2023. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!