Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Befogta a ruha piros része a...

Befogta a ruha piros része a fehéret. Mivel lehetne eltüntetni?

Figyelt kérdés
A kislányom most nőtt bele az én gyerekkori ruhámba. Több, mint 30 éves ruhácska, gyönyörű pamutvászon. Eddig semmi baja nem volt, de este kimostam, kézzel, és a piros befogta a fehéret. Ma vettem színfogó kendőt, kimostam 30 fokon, de nem tűnt el teljesen, kicsit ugyan szebb. Mit tehetnék? Elvileg 60 fokon lehet mosni a ruhát.
2014. okt. 2. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog már kijönni sajnos. A színfogó kendőt előbb kellett volna használni, utólag már nem hatásos.
2014. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kijött 3-4 mosás után.
2014. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A második válaszolótól kérdezném, hogy használtál valami különleges mosószert? Vagy folttisztítót? Környezetbarát módon mosok, nincsenek itthon csodaszerek, a színfogó kendőt is csak tanácsolta a nagynéném, nem használtam még soha.
2014. okt. 2. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem használtam semmi különlegeset, simán mostam :) Nálam a párom új kék polói fogták be a világos ruháimat, de kijött a befogott szín :)
2014. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor kimosom még párszor, hátha... Nagyon szomorú lennék, ha nem sikerülne.
2014. okt. 3. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!