Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 1 éve odakerült, kéttenyérnyi...

1 éve odakerült, kéttenyérnyi zsírfoltot hogyan, mivel lehet kiszedni ruhából?

Figyelt kérdés

Anyagát tekintve nem tudok mást írni, mint hogy Clima Cool és hogy Clima365, kivágtam a nyakába vart cetlit, ami valószínűleg a pontos összetételt is tartalmazta (vagy mégsem).

Adidas szabadidőruha felsőrésze, és csak egyszer volt rá pénzem, ezért szeretnék érte megharcolni. Nem tudom, mi történt vele, egyszer vettem szalonnát és bringával voltam + hátizsákkal, kb arra tudom fogni ezt a szerencsétlen malőrt.

Köszönöm a tippeket :)


2014. okt. 3. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a férjem nadrágjából szedtem ki többhónapos zsírfoltot Vanish-sel. Szépen jól beledörzsöltem a folyékony Vanisht, hagytam egy félórát hatni, majd hatvan fokon kimostam.
2014. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Foltbenzinnel.
2014. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ultra derm :)
2014. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, nagyon jó tippek voltak, sorban kipróbálom mindet, de egyelőre egyik sincs itthon.


A foltbenzinről lövésem se volt, honnan lehet beszerezni, de úgy látom, festékboltban esélyes lehet. Vanish meg minden épkézláb háztartásban lenni szokott, de az enyémben évek óta nincs, el is felejtettem, hogy létezik.

2014. okt. 4. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes kombinálni, előbb foltbenzin, majd a maradékot mosószerrel. Csak egyfélével nem lehet.
2014. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!