Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Alkalmaznátok cigány bejárónőt?

Alkalmaznátok cigány bejárónőt?

Figyelt kérdés
egész normálisnak tűnik,a közvetítő is azt mondta,hogy okés,de azért egy picit félek,a vér nem válik vízzé.

2014. okt. 7. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem, de még magyart sem! Az én holmijaimat tegye én magam rendbe, nem engednék idegeneket hozzányúlni!
2014. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
nem, sajnalom.
2014. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%

nem! de nem azért mert cigány vagy nem! ( egyébként kicsit durva hogy ezen múlik a dolog)

oldja meg az ember a nagytakarítást...szégyellném magam a családom előtt, ha más takarítana, és mosna rájuk...

(igen, még sok munka mellett is megoldható...)

Ha nagyon nem haladok, akkor a férjem segít.

2014. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Bárkit, akit le lehet káderezni, és akiről a munkája alapján jó véleménnyel vannak. Netán írásba adni is hajlandóak, ajánlólevél formájában. Nekem van cigány és fogyatékos munkatársam is. Ők húznak a legjobban, mert ők hendikeppel indultak, és be kellett bizonyítaniuk, hogy beleférnek a csapatomba. És tisztában vannak azzal is, hogy ha valami miatt elküldeném őket, más előítéletes helyen fel sem vennék őket. Nyilván nem általában beszélek minden cigányról, de mindenki egyedileg megvizsgálható, lekáderezhető, és aki rendes, tisztességes, becsületes közülük, az megérdemli a munkalehetőséget, függetlenül a bőre színétől.
2014. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2014. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Az ismerősömtől szép apránként elhordta az kristály ékszereit és a farmerjait meg egy búvárfelszerelést is a garázsból... Azt hitte nem tűnik fel ha csak egy-egy darabot emel el. Ennyit az esélyegyenlőségről.
2014. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Cigányt még az udvarba se. Tudom van köztük rendes is és sok magyar se különb de akkor se. Össz létszámuk talán 2%-a rendes. Nem kockáztatok.
2014. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Megjöttek a lepontozós jogvédők vagy még nem volt ilyesfajta tapasztalatuk? Amit leírtam, abból hivatalos rendőrségi ügy lett, ergo aki meghazugtol, az egyenlő azzal aki hazugságokat állít és mindent szépnek és jónak állít be.
2014. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Semmiképp.
2014. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Már miért ne alkalmaznék, amikor gyerekkorom óta több cigány vesz körbe mint magyar, ebből adódóan is a magyarok aljasabbak voltak a tapasztalataim alapján, mint Ők.

Egy csinos, kedves nőt felvennék ez nem kérdés.


De ha már ilyen előítéletes vagy, akkor ne is gondolkozz ilyenben.

2014. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!