Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit szólnál, ha holnaptól...

Mit szólnál, ha holnaptól kapnál egy bejárónőt?

Figyelt kérdés
Milyen követelményeket támasztanál vele szemben és egyáltalán: mennyire bíznál meg benne?
2011. jún. 11. 21:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
47%
Nem bíznék meg benne! Egyszerűen utálnám, hogy a holmim közt járkáljon és takarítás címén benne turkáljon. Inkább legyen kosz! Annyit úgyse fizetsz neki, hogy tökéletes és megbízható legyen!
2011. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%

Ha én választhatom ki, akkor igen, igen, igen! Megbíznék benne, bízom az emberismeretmben.

Azt várnám el tőle, hogy meglássa, mit kell csinálni, legyen rend és tisztaság a nyomában. Eléggé tisztaságmániás vagyok, szerintem amúgy utálna :D

Ha jól tud főzni, akkor a főzést is rábíznám.

2011. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám: hurráááááááááá!


És nem volnának előfeltevéseim, előítéleteim vele kapcsolatban, hanem előbb megismerném, és utána dönteném el, hogy tetszik-e a munkája, személyisége.

2011. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Visszaadnám.

Nekem az nem oké, hogy egy ismeretlen nő járkál a házamban, turkál a cuccaim közt, esetleg mossa a fehérneműmet. Tudom, hogy a pizzakiszállító se modnja meg neked, gogy milyen pizzát egyél, csak kihozza, de én elég érzékeny vagyok a szobámra pl.

2011. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem minden nőben benne kéne lenni az igénynek, hogy a saját lakását ő maga takarítsa.
2011. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:

Hehe, 30 nm-en kicsit vicces lenne. Ha itthon vagyok, akkor főzök (de menet közben el is takarítom a romokat), vagy netezek, vagy alszok. Nem csinálok rumlit, elég ha vasárnap kitakarítok, az se tart sokáig.


Nem kell ide bejárónő. Csak a helyet foglalja. :))


Amúgy is kétlaki életet élek, nincs időm rumlit csinálni.

2011. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Én egy bizonyos támogató szervezettől igényeltem 700 forintos órabérért, tehát van mögötte egy szervezet. Megbeszéljük, mit kellene segítenie. Első alkalommal ablaktisztítás volt úgy, ahogy én szeretem. Legközelebb porszívózást kérek tőle, és a konyhában a polcok rendbe tételét. Esetleg ha belefér /öt óra esetenként/, egy kis vasalás. Semmihez nem nyúl; azt csinálja, amit megbeszélünk. Eddig elégedett vagyok vele, de ha nem tetszik, küldenek mást.
2011. jún. 11. 21:38
 8/32 A kérdező kommentje:
21.32-es! És aki valamilyen oknál fogva /pld. egészség/ nem bírja? Nálam ez a helyzet.
2011. jún. 11. 21:40
 9/32 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudnék vele mit kezdeni, bőven elég a takarítónő, aki hetente kétszer eljön, kitakarít és kivasalja a ruhát. Sosem éreztem, hogy idegen mászkál a lakásomban, mert igazából néhány alkalom után senki nem idegen, a mostani meg négy év után már szinte családtag. Egy napi szinten jövő bejárónőt meg pláne családtagnak érez az ember egy idő után.
2011. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
21.40-es:én a kérdésre válaszoltam, nem bonyolódtam feltételezésekbe. Persze, ha egészségileg nem bírja valaki, az más, de a kérdés nem erre irányult.
2011. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!