Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom eltávolítani a...

Mivel tudom eltávolítani a tejfoltot a ruhámból?

Figyelt kérdés
Akár hányszor mosom ki, mindig benne marad... :(

2014. okt. 14. 13:42
 1/3 hell-ikon ***** válasza:

A verzió: mosószappannal próbáld kiszedni - bedörgölöd a foltot, állni hagyod, majd kézzel szépen finoman kinyomkodod, dörzsölöd, anyagtól függően.

B verzió: ha utálsz kézzel mosni, akkor szintén dörzsöld be foltot mosószappannal, aztán gépben rendesen mosd ki úgy, hogy a szappan előtte nem öblíted ki belőle.

C verzió: mosószódás vízbe (5 liter melegvízhez 1-2 evőkanál mosószda) áztasd be 1-2 órára, majd csavard ki és mosógépben mosd ki a szokásos módon.


Mindez persze csak akkor érvényes, ha nem valami kényes anyagról van, mint pl. gyapjú v. selyem.

2014. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy néz ki, hogy kimarta a kávé, ami számomra meglepő... :( Konkrétan ott világosabb a nadrág, ahol ráfolyt... Van ilyen??
2014. okt. 16. 20:48
 3/3 hell-ikon ***** válasza:

Hát nem tudom... ilyen velem még nem fordult elő. Vagy kijött a kávé v. kakaó folt vagy nem, de ilyet én még nem tapasztaltam, hogy megmarta volna az anyagot...

Attól persze még bármi lehetséges.

2014. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!