Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kislányomnak vásárolt poliészt...

Kislányomnak vásárolt poliészter mellénykét, ami kívül plüss szerű, kimostam, de a külsején lévő anyag szálai összeálltak. Mit csináljak vele, hogy újra puha plüssös legyen?

Figyelt kérdés
A bajt talán az okozhatta, hogy a többi ruhájával együtt mostam?! Kímélő programon ment, sensitív mosószerrel és öblítővel. Azóta újra átöblítettem, próbálkoztam a szódabikarbónával is, de a végeredmèny ugyanaz lett... :(

2014. okt. 22. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Megvartad míg teljesen megszárad? Ha nem, várd meg es valószínű jo lesz! :)
2014. okt. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Probald meg fogkefevel atkefelni.
2014. okt. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvártam a teljes száradást, de úgy is olyan volt. Sz átkeféléssel is próbálkoztam. Nekem olyan, mintha az öblítő vagy a mosópor nem jött volna ki rendesen belőle. De hiába öblögetem ki tiszta vízzel, attól sem jobb. Utoljára azt tanácsolta egy ismerősöm, hogy ecet-szódabikarbóna mixbe áztassam, az az olajos dolgokat is kiszedi. Vmivel modt jobb lett, de nem az igazi még így sem. Monden esetre megpróbálom megint átkefélni. Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 24. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!