Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 50 százalék pamut - 50 százalé...

50 százalék pamut - 50 százalék poliészter. Ez rugalmas anyag?

Figyelt kérdés

Ruhát szeretnék neten vásárolni.A szoknya része 97 százalék viszkóz és 3 százalék elasztán,ez biztos nyúlik.De a felső részében (csipke)nem vagyok biztos,ami 50 pamut - 50 poliészter.Valaki megtudná mondani,hogy az az anyag is nyúlik e ?

Köszönöm!


2012. jan. 19. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten rugalmas. Jól írtad, hogy az elasztán az, ami rugalmas (elasztikus). Az 50% pamut, 50% poliészter (műszálas!), nem túlzottan rugalmas.
2012. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Álljon meg a nászmenet!Fütyije van a menyasszonynak!Az hogy egy ruha rugalmas é döntően a szövési technikától függ!
2012. jan. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az 50%pamut-50%poliészter szál önmagában nem rugalmas, de megfelelö szövési vagy kötési technológiával a belöle készitett ruhaanyag lehet az.
2012. jan. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó két válaszoló!

Pont ezért hezitálok,mert van olyan 50 pamut-50 poliészter anyag, ami rugalmas(abb),és van olyan 50pamut-50 poliészter ami meg nem rugalmas.Sajnos neten keresztül nem tudom megnézni:(

2012. jan. 20. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor vennék ruhát, ha meg tudom elötte nézni, csak kép alapján nem.
2012. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én már vagy a 20-30-adik ruhát rendelem,és nem volt még azzal problémám,hogy milyen élőben,mert mind pontosan olyan volt,amilyennek képen is látszódott,illetve meglehet nézni "élőben", kifutón is a modellen,milyen járás közben stb,..plusz a leírtak (anyaginformáció)Hasonló anyagösszetétellel is volt már "dolgom",csak más arányban,ráadásul ennek az alsórésze nyúlik,a felső meg vagy igen vagy nem..ezért spéci ez az eset..és ott a dilemma hogy 8-as vagy 10- es méret legyen.De már megrendeltem,úgyhogy kíváncsian várom ezt a ruhát.

Köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 22. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!