Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudom a nagyon durván...

Hogyan tudom a nagyon durván zsíros, olajos sütőt kipucolni?

Figyelt kérdés

Most költözök oda párom házába, ahol a nagymama is lakott és főzött, sütött!

Nagyon durva állapotban van a sütő, és a gázlap. A gázlapot sikerült megtisztítani, de az öreglány rendesen elintézte az inoxos felületét..karcos foltos stb..

De a sütő belsejét nem tudom mivel tisztítsam ki, zsíroldót próbáltam, nem volt akkora sikere mint vártam!Sok minden van a neten erről, de Titeket kérdezlek a tapasztalatokról!

Köszönöm a válaszokat!


2014. okt. 28. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nálam hasonló volt, mikor két év után visszaköltöztem a lakásomba bérlők után. anyukám segített, a sütőt zsíroldóval, de több menetben, egész délután csinálta. valami nagyon erős cucc volt, meg vett ilyen zsíroldós dörzsit is, de az asszem nem volt olyan jó. asszem a sütőt négyszer fújta be, aztán mindig egy kicsit állni hagyta
2014. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:

Így keresd a nagyon erős cuccot :)

[link]

2014. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. okt. 28. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:
DM-es sutőtisztító. Előszörre ez sem hozza le,de erősebb, mint a zsiroldo.
2014. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!