Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gyakorlott szárítógép -...

Gyakorlott szárítógép - használóktól kérnék tippeket, hogyan lesznek legkevésbé gyűröttek a ruhák? Nem akarok vasalni.

Figyelt kérdés

Nem vagyok teljesen elégedett az új szárítógépemmel. ( AEG - 7kg - normál kondenzációs)

800-1000f centri után mentek a programok, max 5-5,5kg pamut ruhával félig sem volt a 7kg dob (6kg max 1000f centri a mosógépem), mosás után mindent kiráztam/elrendezgettem a gépben, nem csak begyűrtem, a program vége után max. 5 perccel mindig kiszedtem.

A szárítással nincs gond, a szekrényszáraz pamut program 1:15 alatt lefut és 99%-ban száraz is. Viszont a 100% pamut darabok (ágynemű, pólók, nadrágok) gyűröttek, a sötétek fakultak, a kötöttek kímélő program mellett is bolyhosabbak mint mielőtt kimostam és minden darab 'kívánja' a vasalást, csak én nem...

Tippeket kérnék, hogy mit rontok el, mit próbáljak ki, hogy gyűröttség-szempontból jobb legyen az eredmény.



2014. okt. 31. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyrészt nagyon alacsony fokozaton centrifugázol, másrészt nem lehet, hogy túltöltöd a szárítógépet? Nem szabadna utána gyűröttnek maradnia szinte semminek, de szó szerint.
2014. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!