Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha sima talpú cipő van rajtam,...

Ha sima talpú cipő van rajtam, azt meg lehet teljesen tisztítani egy nedves lábtörlő rongyon?

Figyelt kérdés
Túl vagyok egy műtéten, és amíg lábadozom, elég nehezen megy a hajolás, guggolás, stb., szóval nagy nehézséget jelent a cipőhúzás is... Van pár sima talpú cipőm, arra gondoltam, hogy azokat hordanám mostanában, és kitennék egy vizes-domestosos rongyot az előszobába, azon törölném le a lábam, ha kintről jövök be... mit szóltok? Hogy lehetne minimalizálni a behordott koszt a cipő levétele nélkül? Nejlonzacsit nem szeretnék rá húzni, mert egyrészt ugyanúgy hajolni kell hozzá, másrészt itthon is cipőben vagyok napközben, szóval jó lenne, ha szellőzne, amennyire lehet :)
2014. nov. 12. 09:10
 1/2 anonim válasza:
Ahhoz, hogy a domestos érjen valamit jó töménynek kell lennie, az meg ki fogja venni a szőnyeg szinét, nem?
2014. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, akkor letennék egy száraz rongyot is a nedves után!
2014. nov. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!