Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér cipő szövetrészének...

Fehér cipő szövetrészének fehérítése hogy lehetséges ha mosó gépben nem mosható a cipő?

Figyelt kérdés

#cipő #fehérítés #szövet és bőr
2014. szept. 9. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Valahogy így.


[link]

2014. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én végigolvastam a cikket kedves #1-es válaszoló. De semmit nem tudtam meg belőle, semmi konkrétat.

A szerző szómenésben szenved és a semmiről is tud 50 sort írni, ráadásul úgy, hogy megtudhatom tőle, a cipőnek árt a meleg és a napsütés (sárgítja) tehát tartsam hűvös, sötét helyen a cipőmet.

Hangosan hahotáztam, hiszen a cipőmet a 40 fokos kánikulában is viselni szeretném (azért vettem), és nem azért, hogy a sötét hűtőszekrényben tartsam...

De, hogy mit tegyek, hogy a fehér cipőről eltüntessem a foltokat - na erről semmit nem tudtam meg...


Én gyerekkoromban a tanár nénitől kért krétával dörgöltem be a csukámat, amikor fontos volt, hogy fehér legyen.

2014. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!