Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Porzsákos vagy porzsák nélküli...

Porzsákos vagy porzsák nélküli porszívó a hatékonyabb?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Porzsákosban és porzsák nélküliben is van nagyobb és kisebb teljesítményű is.
2014. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Porzsakosok jobban szurnek, kevesebb port bocsatanak vissza a levegobe.
2014. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mit értesz porzsák nélkülin? Vízszűrős? Mert abból jön vissza a legkevesebb por. Bár szerintem macerás feltölteni, kiüríteni minden használat előtt/után.

Nekem teljesen jó a porzsákos. Nem jön vissza abból sem a por, és csak előveszem és használom, amikor akarom, nem kellenek előkészületek.

2014. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A porzsák nélkülinek a panelokban van inkább létjogosultsága, ott is azokban, ahol még nincs szemétledobó. Ugyanis azt könnyebb kiüríteni, nem kell kirázni a porzsákot (tartály egyszerűen kitörölhető egy nedves szalvétával). Aki a hatodikon lakik, az vagy kiáll az erkélyre porzsákot rázni, és minden más lakó szívja, meg moshatja újra az erkélyre kiteregetett ruháit, vagy legyalogol a porzsákkal a kukához, és akkor a kuka környéke lesz 30 méteres körzetben tiszta dzsuva.


Kertes házban lakó kimegy a kertbe, és óvatosan berázza valamelyik bokor tövébe, ami a kuka felett nem akart könnyen kijönni.

2014. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell mar a porzsakot uriteni, egyszeruen kidobod es kesz, cserekor semmi sem jon ki belole, mert van benne egy visszacsapo szelep.
2014. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem sokkal gazdaságosabb kicsit rázogatni, mint mindig újat venni... :)
2014. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem tul koltseges dolog.
2014. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyünk egy porzsákot 100 ft-nak. Ha kéthetente kidobod, akkor egy év alatt 2500 Ft-ot költesz rá. Nekem 10 éve megvan a porszívóm, az azóta 25.000 Ft-ot jelent. Gyakorlatilag megvan az új porszívóm ára azzal, hogy nem cserélgetek, hanem rázogatok.

Sok kicsi sokra megy.

2014. nov. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Igen, erre mondtam hogy nem tetel.
2014. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Porzsák nélkülit veszek.
2014. nov. 19. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!