Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér ruhákhoz való mosóporral...

Fehér ruhákhoz való mosóporral, ha bézs színű, szintetikus anyagú kabátot mosnék ki, akkor mi lenne az eredmény, illetve okozna-e szerintetek a színben fakulást, foltokat, bármi elváltozást?

Figyelt kérdés
Fehérekhez való Weisser Riese mosóporról van szó konkrétan.

2014. nov. 27. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fog okozni egyetlen mosás után. Egy kevés optikai fehérítő van az ilyen mosóporokban, ami a folyamatos használat után fejti ki a hatását. Egy mosás után még nem látszik semennyire.
2014. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 28. 08:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az előttem szólónak maximálisan igaza van és én aggódom túl... Én nem mernék egy bézs kabátot kimosni fehérmosószerben. Ennek valami finom, színes mosószert, választanék.

Még ha valami olcsó pólóról, vagy olcsó ruhadarabról lenne szó akkor igen. De egy kabát már nálam értékesebb annál, hogy kísérletezzek vele.

2014. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál, de mire olvastam a hozzászólásodat, már ki volt mosva a kabát. Van itthon színes ruhához való mosópor is, de annak a bizonyos fehérhez való Weisser Riesenek nagyon kellemes az illata, emiatt akartam azzal mosni a kabátkát. Végül is nem lett baja, de azért nem fogok rászokni és legközelebb színeshez való szerrel mosom majd. Köszi, hogy aggódtál, aranyos vagy!
2014. nov. 30. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Látod, túlaggódtam...

Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalataidat, mert legközelebb én is bátrabb leszek egy kicsit.

2014. dec. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:-)

(De azt is írtam, hogy nem fogok erre rászokni és legközelebb már színeshez valóval fogom ám mosni, csak most rá voltam kattanva erre a W. R.-re. :-))

2014. dec. 4. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!