Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lakast veszunk. Ki szeretnem...

Lakast veszunk. Ki szeretnem cserelni a wc-t, furdokadat stb, mert egyszeruen undorodom, hogy mas is hasznalta. Tulzas?

Figyelt kérdés
Ferjem szerint tulzas,ki lehert fertotleniteni,most ennyi penzunk sem lenne ,de egyszeruen undorodom.ez onnan ered amugy,hogy nagyon hajlamos vagyok elkapni a fertozeseket.tapasztalat sajnos:-\

2014. nov. 29. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Igen, túlzás. Fertőtlenítsd le, ha ennyire parázol, aztán ennyi.
2014. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor nyaralás alatt hogy szoktál fürdeni? vagy nem szoktatok menni sehova?
2014. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Annyira fontos, mint a tisztító-frissítő festés!
2014. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Cseréld le amint lehetőséged nyílik rá. Én ezt tenném a helyedben.
2014. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én kifertőtlenítettem a fürdőkádat, és újra cseréltük a wc deszkát.

Én is hajlamos vagyok minden fertőzést összeszedni, de azért az túlzás, ahogy te szeretnéd.


Soha életedben nem vécéztél vagy fürödtél az otthonodon kívül?

2014. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Megértelek, mert nekem is nagyon nehezemre esik más után használni a kádat, wc-t, de ez nem azt jelenti, hogy soha máshol nem használom szívesen, hanem nem tudom sajátomnak érezni, ami az otthonomban azért nem elhanyagolható. Mikor mi költöztünk, az első volt, hogy wc deszkákat cseréltünk, de ez nem is nagy befektetés. A kád maradt, alaposan kimosva, többször is, és idővel megszerettem, elmúlt az idegen érzés.
2014. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen,persze,hogy jarunk nyaralni es hasznaltam mar mashol is wc-t,igaz soha nem ulok ra. A nogyogyaszom mondta,hogy sajnos en egy tisztanak latszo wc-rol is elkaphatok akarmit,ezert inkabb ne is hasznaljak ''idegen'' wc-t,ha egy mod van ra.sajnos a terhessegem alatt is talaltak olyan bacit,amit surgosen kezelni kellett,pedig terhesseg elott semmi baj nem volt,terhesseg alatt meg csak parszor hasznaltam mas wc-t es tessek.

Csak en lennek az egyetlen ,aki kicserlne?

2014. nov. 29. 22:05
 8/13 anonim ***** válasza:

túlzás.

Jólvanazúgy.

2014. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
T kérdező! Nem Te vagy az egyedüli #3 vagyok, olvass vissza!
2014. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy akkor szét kell verni az egész fürdőszobát? Ha szűken vagytok pénzügyileg, jó alaposan sikáld át többször, fertőtlenítsd, cseréljétek ki a WC ülőkét.
2014. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!