Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, egyszeruen felek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, egyszeruen felek a ferfiaktol? 21L

Figyelt kérdés

Soha nem volt meg baratom. Elhulyeskedek a ferfiakkal, barmikor beszelek veluk, akar szexrol is, viszont amikor arra kerulne a sor, hogy lesmarol, rogton elhuzodok tole. Ha valaki taperol, rogton lelokom magamrol a kezet.

Es ezek akkor is megtortennek, ha tetszik az illeto.

Mindenki azt hiszi, hogy mennyire magabiztos vagyok, miegymas, holott semmi. A pasik szeretnek, mert szerintuk jol nezek ki, jo csaj vagyok, de megis felek toluk.


2014. nov. 17. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Hallottad már, hogy 'gyakorlat teszi a mestert'? Állok rendelkezésedre gyakorlás céljából.
2014. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Próbwlj meg vkivel jobban megismerkedni, akiben majd bízni is tudsz
2014. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, csak férfiba.
2014. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 WheneverYouWant ***** válasza:

Lehet hogy pszichológiai okai vannak...

Próbáld meg egyszer összeszedni a bátorságod és hagyd menni a dolgokat...

2014. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mit tegyek, egyszerűen felek a nőktől? 20F

:D

Ezt én is kérdezhetem.

Képzelj minden férfit nőnek!

2014. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Gyere ide gyakorlok veled szívesen! ;)
2014. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem megy! Nem merek ranezni arra a pasira, aki tetszik nekem. Ha hozzamszol bulin egy pasi, aki tetszik, elbeszelgetek vele, de ha odaul mellem, egyszeruen nem birok ott ulni, mocorgok.

Raadasul nem ttudok olyan lenni, mint amilyen a tobbi csaj, ha tanc kozben odajon hozzam egy pasi, hogy tancoljunk egyutt, egyszeruen ellokom magamtol.

2014. nov. 17. 19:42
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát én erre azt mondanám, hogy "nem mindegy, hogy kivel".


Szóval ilyen formán érthető ha taperolnak meg ilyenek, akkor leállítod őket.


Viszont ha megismerkedsz valakivel aki tetszik és szerelmes is leszel és ő is szeret és rózsaszín meg felhők meg minden... na akkor szerintem már nem fog annyira zavarni na meg ő sem fogja erőltetni ha van esze és megért hanem szépen fokozatosan mindent :)

Szerintem nincs ezzel gond, a mostani barátnőm is ilyen volt, mint te. Mesélte. Meg is lepődtem rajta de mondta, hogy irántam érzett valamit. Vagy valami ilyesmi :D


A lényeget az elején leírtam :D Keress egy normális pasit.

2014. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Aki tetszik, azt is visszautasitom!
2014. nov. 17. 19:48
 10/16 anonim ***** válasza:
Azért hátha akad valami finoman közeledő férfi, aki tetszik, azért vele engedd majd, hogy erősödjenek a szálak és meg tudj nyílni neki. Ha másokkal nem engeded, nem is baj.
2014. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!