Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom a fehér fugát...

Andi80018 kérdése:

Mivel tudom a fehér fugát leghatékonyabban kitakarítani, fekete járólap között?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Körömkefe, Cillit Banggel ;-)

Azért előtte tesztelj egy nem látható helyen, nehogy felmarja a lapot, vagy mattítsa a fényét. A Domestos is jó. Hagyd rajta hatni kb. fél órát, aztán hajrá :-)

2014. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aha, én is a Domestosra gondoltam. Ja, ez matt, nem fényes lap. Köszi!
2014. dec. 5. 13:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Körömkefe helyett gyökérkefével is próbálkozhatsz.
2014. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A fogkefe jobb fugatakarításra.
2014. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem akarsz sok időt tölteni vele akkor: csiszolóvászon.
2014. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hideg zsíroldó is nagyon jó
2014. dec. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen!! Pont jó, hogy az utólsó válaszoló is írta, mert pont tegnap zsíroldóztam a tűzhelyet, és kifolyt a járólapra, full fehér lett! Úgyhogy az lesz, és nem is kell sikálni, simán feljött. :-)
2014. dec. 7. 19:43
 8/13 anonim ***** válasza:
A zsíroldó azért volt jó a konyhába mert ott zsírral szennyezett a fuga köze. Attól függ hol akarja a kedves kérdező kifehéríteni.Én is ezzel szenvedek. Tanácsokat várok.Hallotta már olyat,hogy egy ügyes mesterember "kiszedi" a régi fugát és újra tölti! Vagy ajánlották nekem,hogy fessem be de nem tudom mivel ami tartós?!
2014. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na, én megcsináltam. Hát az van, hogy a konyhában király a zsíroldó, de az előszobába nem lett jó annyira. Sikálni kellett rendesen, még Domestost is raktam rá, de nem lett igazán jó, ráadásul a zsíroldó, fekete a járólap, nem fényes, valamit csinált a felülettel, mert egy részen fehérebb lett, lemarta valószínűleg. Gyakrabban kell akkor sikálni, más nem lesz.
2014. dec. 11. 12:04
 10/13 F Peter válasza:
Hígított sósav + fogkefe ombó
2014. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!