Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Át lehet programozni az...

963kto kérdése:

Át lehet programozni az Electrolux mosógépeket valamiféle felülíró programmal, hogy ne 3 órán át mossanak?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell átírni semmit. Van egy gomb (többnyire egy dőlt óra szimbólum), amit ha megnyomsz, akkor lerövidül a program. Olvasd át újra a használati útmutatót.
2014. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is Electrolux van. Az oszloptól jobbra, amin a hőmérsékletet állítod be, van egy oszlop, ahol a legalsó gomb (egy óra van mellette) a mosásidőt rövidíti le. A 40 fokos mosás háromnegyed óra alatt van kész, ha azt is megnyomom.
2014. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is Electroluxom van és minden programnál változtathatom a gép által ajánlott mosási időt. Akár csökkenthetem, akár növelhetem.

Talán, ha megírnád a típusszámát, meg lehetne mondani, hogy a tiéden lehet-e és ha igen, hogyan változtatni az időt.

2014. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A gép tipusa timesaver,felültöltős, ami még rá van írva :6kg1200 prm. Igen van egy gomb jobb oldalon, a használati szerint ezt megnyomva lehet csökkenteni, de ez is csak 15 perccel csökkenti le a mosási időt. Tegnap ment, megszámoltam, 7x centrifugált a kímélő 40 fokos gyapjú mosáson. Azt megjegyzem, a 30 fokos mosást nem szoktam használni.Így tartott 2 óra 45 percig kettő darab pulcsi kimosása.A többi is volt már próbálva, egyik se rövidebb. Ezt a gyapjú beállítást a boltban mondták, hátha segít, de azért ez is sok még időben.
2014. dec. 10. 09:02
 5/10 anonim ***** válasza:

A gép terméknevét, vagy termékkódját írd meg. A gép adattábláján van (mod, vagy prod. no)

Felnyithatósaknál általában a szűrőnél lent a kis ajtón belül.

2014. dec. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A gép tipusa: Electrolux Timesaver,kódja: ELC EWT1262 TDW. Ma megnéztem. A választó körbeforgatható gomb mellett beállítottam a hőfokot 40 fokra, a centrit 1000 -re Itt más nincs. Tőlük jobbra van egy extra öblítés gomb, ezt nem kapcsoltam be, az óra jelet kipipáltam, mert a használati szerint ez kb negyed órával csökkenti a mosási időt.MA így sikeült 2 óra 45 prc alatt kimosnia. Vagy csak elfogult vagyok a régi minimat miatt, ami sokkal gyorsabban mosott, és ezeknél az újaknál ez természetes? Vagy tudtok olyan mosási tipust, ami rövidebb, mert bevallom mindet nem próbáltam végig még?
2014. dec. 11. 19:09
 7/10 anonim válasza:
Igaz,hogy nekem nem Electrolux de próbáld ki,hogy kétszer nyomod be azt a gombot ami csak negyed órával rövidíti le.Nekem AEG van de ezek az Electrolux-szal szinte egy és ugyanaz.Nekem kétszer kell benyomni azt a gombot ami a mosási időt rövidíti le.Egy lenyomásnál ez sem sokat vesz le belőle,de ha kétszer nyomom le,akkor pl.: a 40fokos mosás 800-as centrivel 1óra 16 perc alatt végez!
2014. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, megpróbáltam kétszer lenyomni, de a második lenyomás után visszaáll az eredeti mosási hossz. Lehet ez a gép valami gyári programozási hibával bír? Már kezdek gyanút fogni, kár, hogy ezt a szerelő nem hiszi és ki se jön.
2014. dec. 12. 17:09
 9/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az Electroluxot is a témában. Kész, ilyen hosszú ideig mos a gép. Pl: Farmer 40 fokon 4 óra. Csak a neve ne lenne Timesaver!
2014. dec. 21. 19:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is elektrolux van. Sport program (tornacipő a jele) kb háromnegyed órás. Műszál pr (háromszög) kb másfél óra. Kézi/kímélő kb egy óra. Pamut program ((törölközőt mosok rajta)) kb 2 óra. Ez a leghosszabb programom.
2014. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!