Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnék ügyes, kedves...

Hogyan tudnék ügyes, kedves takarítónőt találni Észak- Pest megyében?

Figyelt kérdés
Már sokat próbálkoztam, pl. ismerősök által ajánlottakkal, de gyorsan leléptek, vagy fertelmesen dolgoztak. Takarítócéget is próbáltam, de elég drága és valahogy olyan személytelen. Nem kéne semmi extra, csak havonta, kéthavonta egy nagytakarítás, amihez nincs se időm se türelmem a gyerkőcök mellett.
2010. febr. 3. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz körül az ilyen diákmunkások között. Sok egyetemista szívesen vállalna ilyen munkát, szóval bőven van miből válogatni. Ajánlanám magam, csak én pesten tanulok, nem szerencsés, ha sokat kell utazni egy munkáért.
2010. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia,

anyukám már évek óta ezt csinálja, nagyon szeretik őt, és nagyon precíz, lelkiismeretes!

Ha gondolod írj privit, Ő Pesten lakik, de biztos hogy szívesen elmenne hozzátok is.

Üdv

2010. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos Pestről kijönni nem nagyon éri meg, hacsak nincs egyéb dolga is errefelé az illetőnek...
2010. febr. 3. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!