Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan távolíthatom el a...

Hogyan távolíthatom el a fehér, lakkozott fürdőszobabútor ajtajáról a hajszínező foltot?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam semmivel,ezért le kellett festeni. Azóta nagyon vigyázok amikor hajat festek
2014. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sajnos nekem sem sikerült semmivel teljesen.Csak halványodik egy kicsit.Vigyáznunk kell hajfestéskor.
2014. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Arclemosó tonic, vagy sampon, esetleg domestos,

próbálkozz azzal, ami van otthon. Vagy sikerül, vagy nem. A színező azért le szokott jönni nekem mindenhonnan, legkésőbb a 2. takarításnál.

2014. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Spaknival.
2015. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig füldugót benyomtam hypóba, és azzal kenegettem többször is, az nekem mindig lehozta, de hogy lakkozott ajtóra jó-e, azt nem tudom.
2015. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Cif-et használtam, és gyönyörűen le is jött! Azóta én is vigyázok, hogy ne fogjam meg az ajtót festékes kézzel. :)
2015. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!