Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Próbálta már valaki a Vixi...

Próbálta már valaki a Vixi termékeket? Ha igen, mi a vélemény róluk?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 6. 15:34
 1/1 anonim válasza:

Szia

Én a múlt héten rendeltem meg a kezdő alap csomagomat.Hát nem bántam meg.Én,aki utálok takarítani (inkább takarítónőt hívok), hipp-hopp kitakarítottam a lakást.A konyhaszekrény,mosogatógép,mikró,kávéfőző,stb mind csillognak.Csak melegvíz és a Vixi dörzsi kendője kellett hozzá.Az ablakokat szintén csak víz használatával takarítom-negyed annyi idő alatt,mint hagyományos takarításnál. Sokan nagyon drágának tartják,de ha utána számolsz,hosszabb távon ez éri meg,arról nem is beszélve,hogy nem kell vegyszert használnod mellé.1 kenő hónapokat,sőt éveket is kibír,használat gyakoriságától függően.Én most tervezem,hogy beruházok a pókhálótlanítóra meg a felmosóra.Csak ajánlani tudom a Vixit.

2016. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!