Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már valaki a mannasza...

Próbálta már valaki a mannaszappan termékeket?

Figyelt kérdés

Érdemes ezt megrendelni?


[link]


Eléggé pattanásos, mitesszeres a bőröm, fürdés után nagyon kiszárad és pirosodik, de rá pár órára meg teljesen zsíros. Próbáltam már minden krémet, kenőcsöt amit gyógyszertárakban lehet kapni, de egyik sem vált be, sőt csak rosszabb lett a helyzet. Érdemes ezt a csomagot megrendelni? Eléggé el vagyok keseredve, hogy ilyen csúnya bőrrel kell élnem, gondolkoztam már lézeres kezelésen is, de az meg elég drága mulatság :(. Egyébként ezt használhatják férfiak is? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!!



2013. jún. 8. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress fel egy jobb fajta kozmetikust. Ha meg még kamasz vagy, akkor idővel egyre kevesebb lesz.
2013. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne használhatná egy férfi? Semmi nőies illat nincs benne, ez csak szappan. Én rendeltem nekem jó volt. De egy kozmetikus még jobb. Amit a kozmetikusom adott, habot és krémet, attól nincs jobb. Legalábbis az én arcomnak.
2013. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem érdemes, nekem nem osztott, nem szorzott.

Nekem az segített, hogy mellőztem minden gabonaterméket. Ha viszont eszem egy falat kenyeret, tésztát stb. már megint tiszta ragya vagyok. Próbáld ki, esetleg menj el ételallergia-tesztre, mielőtt ezreket dobsz ki kozmetikumokra, esetleg néhány hétig próbáld ki, hogy az ún. paleolit étrenden élsz, ez sokaknak segített a pattanásos bőrén.

2013. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!