Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hány adagot mostok egy héten...

Hány adagot mostok egy héten és meddig elég mosószeretek? Gazdaságosabb drágább mosószert megvenni vagy olcsóbbat amiből több kell egy mosáshoz?

Figyelt kérdés

#mosószer #gazdaságos mosás
2015. jan. 7. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Átlag 5-6 adagot. Én az olcsóbb mosószert veszem, a 9 kilós elég 4-5 hónapig. A drágább is tök ugyanúgy mosott. Az olcsóbbal se kell több a mosáshoz.
2015. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem az olcsóbb mosószerben több a só és egyéb adalékanyag, ami kinyírja a mosógépet.

Én Arielt, Persilt, vagy Tide-ot használok, 10 éve működik a Whirpool gépem.

Most áttértem a Persil kapszulára, amikor akciós akkor veszek nagyobb kiszerelésben, így kb 60 Ft-ra jön ki egy mosás.


Egy gyerek van, kb heti 2-3 adagot mosok.

2015. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7-8 adag ruha (3 gyerek van). én középkategóriát, vagy drágábbat veszek, és gél állagút. tisztábbra mos, 2* tovább elég, mert fele annyit teszek belőle kb. mint az olcsóból. ráadásul mostanában teszek hozzá mosószódát is, emiatt még kevesebb mosószer kell. elvileg csak szóda is elég lenne, de nekem így jobb az eredmény. amit én használok szóda 1 kg 1000 ft, és ez nagyon sokáig elég.
2015. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Elárulom, hogy a márkásban a márkát kell megfizetni, semmi többet ;)
2015. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Mosóport két éve nem használok,mivel csak az olcsóra volt pénzünk(pl Dósia),de annyira sz@r minősége lett,hogy na!

Folyékonyat is olcsót,(most akciós a Lidl-ben a 2l-s Formil)...illetve a jobb ruhákhoz én is az Ariel kapszulát,abból is most akciós(60 ft körül)valamelyik multinál.

Átlag 5~6 mosást indítok hetente,(ebből 1~2 a 25perces gyors)Egy~két kapszulás,a többi folyékony.

Öblítő Aldis,vagy Lidl-s,néha ecet...Kalgon és egyéb soha.

2015. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Heti 5-6 adagot mosok.

szinesekhez : ariel gel

fekwtekhez: perwoll

gyapju: dm sajatmarka

fehér : biopon mosopor

A gyapju mososzerem 1 telre eleg.

a 3l perwoll es a 20 mosasos biopon kb 4 honap.

az ariel 9.5 liter kb fel ev :)

2015. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 főre általában 2 adagot mosok, színek szerint szerencsére nem kell bontani (csak 40 és 60 fok), csak sötét színű ruháink vannak. Nagyon ritkán összejön egy világos mosás is, de az kb. havonta egyszer.


A Lidl-ös fekete Formil mosógélt használom, nekem nagyon bevált. Öblítőnek Lenort szoktam. A fehérekhez is a Formilt veszem csak fehérben :).


Nem tudom olcsónak számít-e, mert ez mindenkinek más. Engem sosem igazán érdekelt, hogy mennyibe kerül, csak mosson jól. Ez még az a kategória, ahol az árát nem kell megnéznem, és elégedett is vagyok vele. Elég sokáig elég egy csomag, több hónapig, általában csak félig töltöm az adagolót, a mosógép pedig általában tele van (8kg).

2015. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!