Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a mosógép szilikonos részéről a penészt?

Figyelt kérdés
Fekete penészfoltok vannak a mosógépen, és próbáltam már hypo-s vízzel lemosni, de semmi változás. Az öblítő tartályában is van valamilyen sikos anyag, amihez nem tudok hozzáférni. Hogyan tudom ezeket eltávolítani, ha súlyérzékelős a mosógép?
2010. febr. 6. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig a hypo az egyetlen megoldás.az öblítőtartályban gombatenyészet van mert a gombák kedvelik az ilatos öblítőt.Mivel a gép sose mossa tisztára a tartályt elkezdenek szaporodni és ha megtapadnak csak növekednek.Ha kivehető az adagoló akkor lehet tisztítani, ha nem akkor trisó kell az öblítőtartályba esetleg kevés vízben oldva és akár többször így kimosatni az öblítőt majd egyszer hypoval is meg lehet csinálni. A hyoval kell lemosni tömítőt is. Ez elöltöltős gép?
2010. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, ez egy felültöltős gép, és a tartály ugyan kivehető, de nehezen lehet hozzáférni, mivel alul szűkül. Hypo-s vízben áztattam a tartályt fél napig, de semmi. A gépet pedig nem tudom elindítani átmosás céljából, mivel súlyérzékelős, így nem indul el addig, míg nem teszek bele ruhát.
2010. febr. 7. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!