Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tiszta új fehér pólómat össze...

Tiszta új fehér pólómat össze pörkölt szaftoztam mivel lehet kiszedni? De már elégé be van száradva! Meg már többször volt mosva!

Figyelt kérdés
próbáltam már venissel semmi változás utána kiprobáltam az arielt az halványított a folton de még mindig nem tökéletes! tömény fehérítővel is belocsoltam már de semmi!
2010. febr. 7. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerül teljesen eltüntetni, tedd félre és nyáron rakd ki az erős napsütésre. Tuti eltűnik a folt.
2010. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Ollóval.
2010. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Domestos vagy a hippo!
2010. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem a vanish szappan vált be, jobb mint a folyékony, esetleg egy próbát megér.
2010. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem az Ariel folttisztító nagyon bevált,Rakj egy lavórba forróvizet abba mosóport,öntsd a folttisztítót a foltra majd be a mosóporos vízbe,hagyd így állni egy jó darabig majd ha nem tökéletes mosd át gépben.Még egy nagyon jól bevált dolog.Miután folt ment a ruhádra azonnal szórd be hintőporral.Az beszívja a zsírt és miután kimostad szinte lepereg a hintőporral együtt.Sok sikert.
2010. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Folt Ordog - olaj, zsir foltokra. kis sarga flakonban kaphato.
2010. febr. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!