Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan, mivel mossam ki a...

Hogyan, mivel mossam ki a kabátot, h mosás után is vízhatlan maradjon?

Figyelt kérdés
A legszuperebb vízlepergető kabát is csődöt mond, ha már egyszer kimostam. Hogyan tudnám ismét annyira vízhatlannát tenni? Mert azért időnként ki kell mosni. És nem esőkabátról van szó.
2010. febr. 8. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. nekem is van egy jo draga hiper-szuper kabatom. mivel mast nem tudtam kitalalni en beraktam sima 40 fokos programra. nem lett baja a vizlepergeto retegenek.. ezt inkabb ugy vedd mint tapasztalat, mint tanacs.:) nem szeretnem hogy miattam tonkremenjen a kabid.
2010. febr. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A DM-ben láttam futólag impregnáló szert. Nézz körül ott.
2010. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen,dm-ben impregnáló-spray cipöre,esernyöre,kabátra egyaránt jó.
2010. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már én is kipróbáltam, de semmit nem ér. Ha egyszer kimostad, azon már nem peregnek úgy a cseppek...
2010. febr. 11. 17:01
 5/5 anonim válasza:
A Nikwax nevű impregnáló mosószerrel mosd ki a vízhatlan kabátodat. A Hervisben és a túra ruházati szakboltokban lehet kapni.
2012. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!