Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnám kimosni a...

Hogyan tudnám kimosni a textil zsebkendőmet?

Figyelt kérdés
Nem rég megfáztam és textil zsebkendőt használok. Múltkor kimostam gépben,de nem ment ki belőle az anyag. Anyukám azt mondta,hogy próbáljam meg kifőzni mert ők régen úgy csinálták. Szerintetek ez segítene?

2015. febr. 3. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Áztasd be mosószeres vízbe ,és utána könnyen ki jőn minden .
2015. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen bevizezem, kiterítem a kádban, rászórok egyenletesen egy kis mosószert (Biopon, Dosia), összehajtogatom hatrészt-nyolcrészt és hagyom "ázni" 1-2 órát. Utána kihajtogatom, átkefélem körömkefével, kiöblítem folyó víz alatt. Kiterítve, esetleg többet is egymásra, hipóval belocsolom és jra összehajtogatom. Kb. 10-20 perc -múlva kiöblítem a hipót és megszárítom, utána vasalom.
2015. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Anyukám ezt mondta:kimostuk langyos vízbe aztán forró vízbe aztán főzték,majd újra főzték aztán forró vízbe öblítették 2x. 5 percel ezelőtt végeztem a mosással. Én így csináltam:kifőztem 3x aztán kiöblítettem 1x hideg vízbe aztán 4x 60C vízben és ment a centrifugába.
2015. febr. 3. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!