Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kimostam a sapkámat, és...

Dorinusz kérdése:

Kimostam a sapkámat, és teljesen elvesztette az alakját. Mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés

60°C-ban mostam, anyagösszetétele:35% gyapjú 65% akryl.

Mit tudnék vele csinálni, hogy visszanyerje az alakját?



2015. febr. 20. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
-én vennék egy szép újat,ez meg mehet a kályhába ,azt ott adja a meleget a továbbiakban...
2015. febr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahhoz túlságosan szeretem. :)
2015. febr. 20. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Már csak annyit tudsz tenni, hogy legközelebb mosás előtt kérdezel mosással kapcsolatos dolgokat.

Mert láthatóan nem értesz hozzá.

60 fokon mostál gyapjút tartalmazó anyagot? Más fehér ágyneműt mos 60 fokon. Olajos foltokkal volt tele, vagy miért kellett 60 fokon mosni?

Gyapjút max. kézmeleg, azaz 30 foknál nem melegebb vízben szabad csak mosni!

2015. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, senki nem úgy születik a világra, hogy mindent tudjon, illetve saját kárán tanul az ember.
2015. febr. 20. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, senki nem úgy születik, hogy mindenben profi. De az okos a más kárán tanul, illetve időben kérdez. Talán a Vár utcán még megvan a régi kalapos mester, esetleg hozzá vidd el, hogy meg lehet-e menteni, ha már úgy a szívedhez nőtt a sapka...
2015. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. febr. 24. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!