Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki mosóparfümöt használ?

Aki mosóparfümöt használ?

Figyelt kérdés
Belinkelnéd melyikkel vagy megelégedve és miért?
2015. márc. 3. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
2015. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt használod öblítő helyett?
2015. márc. 19. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokat próbáltam, a legjobb és legtartósabb a Tulasi féle Ahimsa. A kasmírvirág a legjobb és legtartósabb illat szerintem, de a többivel sem lehet mellélőni. Már évek óta ezt használom, hosszabb távon ez is a legolcsóbb.


[link]

2015. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én próbáltam a dr.M mosóparfümöt, abbol is a harmatcseppet, de nem ad semmilyen illatot szinte. Vizesen is alig van illata a ruháknak. Száradás után is ugyanolyan egyszerü friss levegön száradt ruha illata van a ruháknak, pedig flakonból szagolgatva nagyon kellemes. (Lehet csak ennek az illata ilyen gyenge)


Most kipróbáltam a NO 1./Herbow nevüt(nyári eső...olyan kamillás illata van)

Ennek eröteljesebb az illata flakonból. Vizesen a ruháknak is jó illata van, és száradás után is DE! Egészen addig mig nem teszed be a szekrénybe. Nekem olyan furán büdös lesz ami több napig áll. Probáltam azt, hogy nem zsufolom össze a ruhákat, másik szekrénybe is átettem, páramentesitöt is tettem a szekrényekbe hátha az a gond. De olyan beáporodott szaga lesz a ruháknak :( nem tudom miért. (Jól megvannak száradva)


Most pedig vettem Souldropsot (esőcsepp). Még nem tudok róla véleményt nyilvánítani, mert még nem probáltam. De nagyon akarom, hogy jó legyen annyira brutálisan jó illata van. Sosem éreztem ennyire tiszta, kellemes finom illatot.


+mindegyiknél próbáltam, hogy többet teszek az adagolóba, de így sem jók :(

De mindegyikböl vannak több illatok, még azért probálkozom hátha csak pont kifogtam a rossz illatokat.

2018. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt kifelejtettem, hogy mosószodával mosok csak, tehát egyéb mosogél illat nem keveredik és nem vesz el a mosóparfümök illatából.
2018. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-5-ös válaszoló vagyok.

Azóta már rengeteg márkát kiprobáltam, amik mostanában jöttek be.


Puella, abbol a zöld és rózsaszín.

Giovanni, amit most probalgatok, de eddig kellemes a luxury black és a dolce grey is (utóbbi lightosabb)

Pure mosóparfümből a lovely, splendid amik megmaradnak.

Herbow, hiaba jöttek ki új illatok a nyári eső, ragyogó nap (mangós istenien egzotikus), princess és holdfényes éj ezek mai napig top, csak sajnos nem sokra elég a mennyiség mert több kell az előirtbol, viszont azóta történt már egy mosógép csere és megmarad a ruhákban az illat, az előző gépet hiába takaritottam ki többször egymás után valamiért nem jól mosott/öblített.

Kifrabol az oceant, biangelt, fresh capsot próbáltam a biangel nagyon jó volt, hosszan megmaradt a ruhákban. Többinek is nagyon jó illata volt foleg a fresh caps csak sajnos annyira sokaig nem maradt meg szekrényben az illata.


dr. M féle mosóparfümök nem jöttek be tényleg harmatgyengék.

Dm, rossmann sajatmarkas mosoparfumjei nem rosszak anno hasznaltam de valamiért erzekeny lettem az illatukra megfajdul a fejem tőlük pedig a dm zöldjét imádtam.


Most az Ahimsa féle kasmirviragot fogom tesztelni, sokan dicsérik.


Még rengeteg féle márka van amit kiakarok próbálni, többek között :


Ecoizm, Senseco,Coral és más olasz, francia mosóparfümöket is.

2023. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok. Azóta is a Tulasi kasmírvirágot használom. 😁


Többször adtam el gyerekruhát, és a vevők sokszor megkérdezték, ugyan mivel öblítettem, mert fantasztikus illata van a ruháknak. 😁

2023. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!