Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy tudnám kimosni a takarót?

Hogy tudnám kimosni a takarót?

Figyelt kérdés

van egy elég régi takarónk, amit egy darabig nem is használtunk, aztán valamiért nagyon rákattantam, viszont huzat nélkül alszok benne,mert az egyik fele szőrös anyagú, a másik pedig ilyen "selyem' féle, így ha meleg van, ha hideg, akkor is tudok vele takarózni,mert a "selyem" része jó hűvös.

ezért nem teszek rá huzatot, viszont mivel elég öreg darab,meg egy éve már folyamatosan ebbe alszok, van egy ilyen jellegzetes állott szaga.


Mosógépbe nem fér bele, ahhoz azért nagy, viszont most eszembe jutott hogy ilyen ruhatisztító helyre, ahol öltönyt szoktak tisztíttatni ott ki tudnák nekem mosni?

Vagy inkább ne állítsak oda egy öreg takaróval?!


szerintetek?



2015. márc. 27. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
nyugodtan elviheted tisztítóba. Amúgy meg van a Bubbles mosoda Pesten, oda is beviheted és kimoshatod magad egy ipari pénzes mosógépben.
2015. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem pesti vagyok, hanem szegedi. de azért köszi
2015. márc. 27. 14:10
 3/8 Ügyet Lenke ***** válasza:

keress Szegeden tisztítót, hívd fel, érdeklődd meg, itt hiába kérdezed, hasznosabb választ kapsz ha utánajársz magad...


[link]

2015. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előbb áztasd be a kádba, utána mosd ki ! Ha nagy és nehezen mosható, állj bele a kádba, és taposd meg! Kímélő, ugyanakkor szép tiszta lesz , én a gyapjú takarókat szoktam így mosni, gyönyörű lesz utána.
2015. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tudnám hol megszárítani, hiába van már kint jó idő, panelban lakunk, nincs udvar, de még csak egy terasz se... :S
2015. márc. 27. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Tisztito lenne a legjobb
2015. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kádban mosd ki és tedd ki a szárítóval együtt az udvarra/teraszra.
2015. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
írtam h nincs udvar és terasz se.egyébként ezt csinálnám.
2015. ápr. 5. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!