Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy csináljam, hogy ne...

Hogy csináljam, hogy ne legyen mindig tiszta kosz a fél lakás a páromtól, aki mindig koszosan jön haza a munkából?

Figyelt kérdés

Olyan munkája van, amitől mondig teljesen sàros lesz a ruhàja. Kezdek megőrülni attól hogy hiába porszívózok fel minden nap, mindig ugyanolyan sáros koszos lesz a fürdőszoba meg a folyosó, meg a szoba is mert amikor kimosom a ruháit, a szobában teregetem ki és potyognak ki a sárdarabok a zoknijából meg nadrágjából.

Akik hasonló helyzetben vannak, hogyan oldják meg?

Kértem már hogy mielőtt belép a lakásba, porolja le magát, de akkor is tele van sárral.


2015. márc. 28. 09:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg ha fel is porszívózok akkor is beletapossa a szőnyegbe, szóval minden nap szőnyeget is kéne mosnom?
2015. márc. 28. 09:27
 2/8 anonim válasza:
Elöször is mikor hazajön vegye le a cipőjét az ajtóban majd egyenesen menjen a fürdőben amit belerak a szennyesbe és fürödjön le te meg addig amig fürdik szépen kirázod a sarat a ruhájából és akkor amikor kimosod nem potyog ki belöle!nem engedném sárosan mászkálni a lakásba egyből menjen a fürdőbe!Neki is kellemesebb tisztán kajálni utána vagy kávézni vagy akár mit!
2015. márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Munkahelyen nem tud átöltözni?
2015. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ssjnos nem
2015. márc. 28. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg a mosás menetén mikéntjén kellene változtatni??

(mosás után nem igazán szabadna sárdarab potyogjon a ruhából) de én csak pasi vagyok-)))

2015. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lépcsőházba, tárolóban átöltözés?

Először biztos nem fog neki örülni.

De hát boldog feleség, boldog élet :)

2015. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg a párodat arra, hogy dzsuvás cipővel ne mászkálja össze a lakást, meg levetkezni az előszobában, és akkor nem lesz mocskos az öltözékétől az egész lakás. Talán ez lenne a legegyszerűbb módja a probléma megoldásának.
2015. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Bocs, hogy most írok egy négy éves kérdésre, de('nem engedném sárosan mászkálni a lakásba egyből menjen a fürdőbe')!Neki is kellemesebb tisztán kajálni utána vagy kávézni vagy akár mit! No utólag én kérdem kedveske! Hogy akadályozod meg, mert ha nagyon rájön a dolog, akkor most is azt mondom, hogy megpróbálhatod megakadályozni, hogy bemenjen a lakásba, de akkor valószínű, hogy te húzod a rövidebbet kivéve, hogy nem egy kigyúrt izompacsirta, mert akkor szerintem nagyon hamar elhárítja az akadályt az útjából azaz téged.

Kérdező:! Utólag válaszolok neked, hogy hogyan csináld.! Jó gyorsan. Szobában kiteregetés illatosítja a szobát.


/f/.3/2./

2019. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!