Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Frosh levendulás felmosó és...

Frosh levendulás felmosó és Domestos törlőkendő ha keveredik?

Figyelt kérdés

Általában nagyon vigyázok rá, hogy ne keverjem a tisztítószereket és nem használok erős vegyszereket a lakásban, de a wc az kivétel. Frosh levendulás felmosóval szoktam felmosni és Domestos törlőkendővel pedig a wc peremét, de eldugult a wc és kicsapott mindenfelé a víz és úgy begurultam, hogy hirtelen kaptam a Domestos törlőkendőt és felmostam azzal a wc körül, mondván az mégiscsak fertőtlenít, nem úgy, mint a Frosh.

Mivel előtte kb. 5 perccel mostam fel Frosh-al, keveredhetett a két anyag, mert írtó büdös lett. A Domestos törlőkendő elvileg klórmentes, így nem tudom, hogy ha keveredik a kettő, lehet-e belőle valamilyen káros anyag, ami belélegezve bajt okozhat. Nem is kicsit vagyok hipochonder, úgyhogy kérem, hogy aki csak gúnyolódni akar, az inkább ne is írjon. Köszönöm!


2015. márc. 30. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám hogy túl nagy baj történne. Maximum egy kis fejfájás, de ennél több nem igen, ha meg a fejed fáj kicsit kimész a friss levegőre és kész.


Mondják hogy nem szabad össze keverni mert hű meg ha, na engem nem szokott érdekelni, kevertem én már sósavat hippoval domestossal meg egy kis ecettel és élek. Nem gúnyolódásból, de nyilván van több olyan elmebeteg mint és, és olyat még nem hallottam hogy hogy bárkinek különféle tisztítószerek keveredése miatt baja lett volna.

2015. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
fejfájás,szádülés esetleg
2015. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!