Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnám kiszedni a...

Hogyan tudnám kiszedni a hosszú szőrű szőnyegemből a macskaszőrt, és az egyéb morzsákat? Mert a porszívó épp a tetejéről szedi le felszínesen a szőrt, a morzsákat meg ide-oda dobálja. Kirázni nem tudom, elég nagy a szőnyeg.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a porszívó a morzsákat nem képes felszívni a szőnyegből, akkor cserére kell ítélni, mert gagyi. (Lehet, hogy baromi drága volt, de akkor is értéktelen) Macskaszőrt egy megnedvesített és jól kicsavart vileda kendővel kell kiszedni, egyirányban húzó muzdulatokat végezni, jól odanyomva a szőnyeghez. Kis hurkákba összegörgetve rátapad, ezt sűrűn le kell szedni róla. 3-4 perc alatt egy egészen nagy szőnyeget is szőrteleníteni lehet. Jó sport!
2015. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a tippet :)
2015. ápr. 9. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is van egy jó tippem!

Nem kell macskát beengedni a házba,ilyen 1x-ű! :)

2015. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Utolsó, téged nem kéne beengedni...
2015. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert a macska házba való? Akkor feküdj vele egy ágyba pfff undorítóak egyes emberek :D
2015. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
50%
Fekszem is, ne aggódj. Szerencsére nem vagyunk egyformák :D
2015. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Én ugyan nem aggódom,Te szagolod,amire azt mondod szagtalan...szerintem meg már csak Te nem érzed! :DD


Csak Ő van neked ugye? :) Sajnálom

2015. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
68%

Hogyne, csak ő van nekem, a lábam sem borotválom, sőt könyvtárban dolgozom és szabadidőmben bingózni szoktam. :D

Istenem, ember remélem más témával kapcsolatban nincsenek ilyen begyöpösödött sztereotípiáid...

2015. máj. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Korábban sosem tudtam volna elképzelni, hogy állatot tartok a lakásban, főleg, hogy macskát, mert mindig csak kinti cicáink voltak. Aztán mivel már csak a lakás van, nincs kert, és imádom az állatokat, úgy döntöttem lesz két cicám, és így, hogy bent laknak velem (és a párommal!!), teljesen olyan mintha a gyerekeim lennének. Apám is irtózik attól, hogy állat van a lakásban, de mindenki máshogy fogja fel...
2015. máj. 12. 18:45
 10/10 anonim válasza:

Bocsánat hogy offoltam, a lényeg: a sima porszívó nem is fogja kiszedni, ha megszakadsz vele sem.

Mi a cica miatt vettünk egy nagy teljesítményű Karcher száraz-nedves porszívót (iparinak hirdetik, de ez ne ijesszen el), összehasonlíthatatlan a régihez képest a hatása, mintha játékporszívót használtunk volna eddig...

2015. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!