Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » PORSZÍVÓ probléma - segítség?

PORSZÍVÓ probléma - segítség?

Figyelt kérdés

Van egy Zelmer légszűrős porszívóm...Hát ez egy rakás sz.ar, hogy finoman fejezzem ki magam. KINEK MELYIK MÁRKA és MELYIK RENDSZER vált be? Segítsetek kérlek, mert megőrülök.. Ezzel a fo.ssal max egy szobát lehet felporszívózni, alig van szívóereje, kutyaszőrt otthagyja a szőnyegen, kavicsot/szemetet otthagyja a szőnyegen.


Volt már porzsákos/szövetzsákos porszívóm, de az meg egyfolytában bemolyosodott...


Milyet vegyek? Valami normál méretű, megfizethető gépre lenne szükségem, ami TÉNYLEG felszedi a sz.art és nem csak tilitolizni lehet vele.


Okoskodó válaszok nem kellenek, normális válaszokra megy a zöld kéz.



2013. márc. 24. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi nemrég vettünk ilyet:Samsung SC 4321 porzsák nélküli porszívó

Nincs porzsák, nincs vele gond,szív mint az állat!

2013. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2013. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A miénk AEG Eletrólux. Nincs porzsák hozzá, a kifúvó levegőt is levegő szűrő szűri meg .Ebből 2 van hogy cserélhető legyen . Ennek tisztitására mosást ajánl a

gyártó,de én kifúvatom kompresszorral.

Kiváló hatásfokkal dolgozik.kb 3 éve vettük,de nem bántuk meg.Nem az olcsó kategória .

2013. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ja, nekem is samsung porzsák nélküli van. állatira jól szív, 4 éve nyúzom, semmi baja :)

havonta kimosom a filtert, átöblítem a tartályt, és mehet a ganézás :) az egész lakásban végigmegyek vele, konyha, fürdő, szobák, előszoba.


olyat válassz, aminek állítható a szívóereje, és tartályos. könnyebb belőle kiszedni a koszt.

2013. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elektrolux is is olyan,mint az előttem válaszolóé
2013. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik szar típusod van? Mi az a légszűrős?
2013. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!