Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kisgyermekes anyukák, nálatok...

Kisgyermekes anyukák, nálatok is mindennap, többször megy a mosógép, vagy csak én vagyok "kattant"? Pedig csak egy gyerek van plusz egy férjem

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Naponta egyszer biztos megy a gép. Egyik nap színes, a másik nap fehér.

De ma konkrétan négyszer ment a gép. Kimostam a kicsi plüss takaróját, utána a nagyobb fiam ágyneműjét, takaróját (éljen az éjszakai szobatisztaság gyakorlása), mind a kettőt. Az egyik vastagabb, ha más is kerül mellé a gépbe, nem centrifugál a gép. Ma ágyneműt húztam magunknál is, de azt holnapra hagytam, ma csak a polárplédeket mostam ki.

Nálam mindig összejön valami plusz, hol szőnyeget mosok, vagy pléd, ágynemű, ágytakaró, függöny....

2015. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Egy héten ált. négyszer, néha ötször mosok.

(Egy 7 és egy 3 évesem van.)

2015. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy minden nap a mosógép.Heti 3 adag megy kb.+ ha ágynemút mosok.1 gyerekünk van.
2015. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Heti 4x mosok, + a hétvégi ágyneműt. :)

Minden használat után tesszük a szennyestartóba a ruhákat.

2015. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,már kezdtem azt hinni,ezzel az erővel mosodát is nyithatok😊 Pedig már nem is olyan kicsi a lányom,hogy napjaban 10x átöltöztessem.Már 5 éves.
2015. ápr. 7. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!