Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran mostok ágyneműt...

Milyen gyakran mostok ágyneműt? Olyankor egyszerre mindent? (takaró, lepedő, huzatok. )

Figyelt kérdés
Kezdő "házvezető" vagyok,és a segítségeteket kérném,köszönöm:)

2015. ápr. 3. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Télen kéthetente, nyáron hetente, és mindent, lepedőt, huzatokat. És vasalok az ágyneműt, nagyon finom amikor friss és illatos. Amikor tehetem, a napra kiviszem a párnát, paplant, jól kiszellőzik.
2015. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 sandrachnologic válasza:
Kéthetente, nyáron Hetente. Magunknak nem vasalom, de a gyereket igen. Neki két Hetente kimosom a paplant es a párnát ia, mert van váltása. Magunknak akkor szoktam, amikor a telit-nyarit lecsereljuk a masik evszakosra. 😊 60 fokon mosom az agynemuket, torulkozoket, konyharuhakat.
2015. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És milyen öblítőt használtok? Olvastam rengeteg fajtát,éd tudom hogy nem fontos az illat,de nekem akkor is igen! Ha tudnátok esetleg olyan öblítőt aminek az illata a ruhák vasalása,száradása után is megmarad,kérem adjatok tippeket:) Köszönöm!
2015. ápr. 3. 18:44
 4/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem a legfrissebb és tartósabb a világoskék Lenor, de csak az, ami német (Müllerben kapható), mert a magyar édes-büdös. És nagyon finom friss, tartós illat a Chicco egyik fehér bébi öblítője is.
2015. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2015. ápr. 3. 20:28
 6/15 sandrachnologic válasza:
50%

En nem hasznalok, mert érzékeny a borunk. Ecettel es mosoparfummel vagy levendula illoolajjal oblitunk.


Regen a feher silant használtuk, az finom illatú 😊

2015. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2015. ápr. 3. 21:47
 8/15 anonim válasza:
3 hetente mosom. (Bár tudom, az lenne a higiénikusabb ha 2 hetente mosnám.. :D) Öblítőnek a Silán arany színű flakonost használom, szagold meg a boltban, nagyon jó illata van és kétszeresére is lehet higítani otthon, mert erősen érződik a ruhákon. Néha Lenor babaöblítőt használok, annak is jó az illata, az meg akkor jó ha érzékeny a bőröd és viszketsz a rendestől.
2015. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2-3 hetente mosom, huzatok+lepedők. Plédeket ritkábban, mert csak letakarom vele reggel az ágyat, este pedig összehajtva elteszem.

Mindent 60 fokon.

Nekem a fehér lenor+persil senzitív kombó jött be.

Nyáron kiteszem a párnákat a napra, ilyenkor a takarónkat is kimosom.

Télen esélytelen a szellőztetése az ágyneműnek, mert a szomszéd füstöl.

Semmit sem vasalok.

2015. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hetente mosom, évszaktól függetlenül, a lányomét vasalom, a miénk krepp, javaslom Neked is, ha nem akarsz vasalni. :)

Én Persillel mosok és Sárga lenort használok. Unom már az öblítő illatát, de annyira megszoktam, hogy váltani nem tudok... :)

Érdemes napi 2x szellőztetni, gyorsan, huzatosan, mert megjelenhet a falakon a penész. :) Menni fog, bele lehet rázódni gyorsan. :)

2015. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!