Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran mostok ágyneműt...

Milyen gyakran mostok ágyneműt? Olyankor egyszerre mindent? (takaró, lepedő, huzatok. )

Figyelt kérdés
Kezdő "házvezető" vagyok,és a segítségeteket kérném,köszönöm:)

2015. ápr. 3. 17:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lehet kövezni, de én 4 hetente szoktam ágyneműt cserélni. (akkor, amikor elmúlik a mensim). De pizsamában, hosszú szárú zokniban alszom. Nyáron, ha nincs pizsama, persze gyakrabban.

Az ágyterítőt nem mosom olyan gyakran, de nem is ülök rá kinti vagy munkaruhában, csak tiszta itthoniban vagy köntösben. Szerencsére félreeső szoba, és vendég se szokott ráülni.

2 pokrócom van még, ami az ágyam/ban/on/mellett van, azokat viszonylag gyakran mosom, akkor is, ha használtam, meg akkor is, ha nem.


Lenne nekem is egy kérdésem hozzád. :) Oké, hogy most kezdő vagy, de eddig, ahol éltél, hogy csináltátok ezeket, milyen gyakran?

2015. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Még mindig ott élek ahol "régen.." 15 éves fiú vagyok,és rám maradt minden..olyan értelemben hogy háztartást egyedül vezetem..van egy alkoholista nevelőapám,aki ugye mivel erősen kötődik a szeszhez,nem képes semmire. Eddig volt egy barátnője az is velünk élt,de ő sem csinált semmit. Most viszont hogy szét kerültek,és én is már 15 éves vagyok,úgy gondoltam a nyakamba szedem a háztartást,mert ez így már nem mehetett volna..azóta mindent tisztán tartok,mosok vasalok,főzök stb,stb..csak gondoltam megkérdezem itt hogy milyen gyakran kellene is ágyneműt mosni..(bocsánat hogy hosszú lett)
2015. ápr. 9. 17:45
 13/15 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, le a kalappal! Nem semmi vagy, gratulálok!
2015. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)!
2015. ápr. 11. 19:39
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyáron hetente-másfél hetente, télen 2 hetente. Egyszerre szoktam mosni mindent, úgy a legegyszerűbb, nem áll a szennyeskosárban/mellett (2 párnahuzat, egy 2x2m paplanhuzat, egy 2x2m lepedő). :)
2015. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!