Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Einhell motorfűrészről vélemén...

Einhell motorfűrészről vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

ezt néztem ki, tudom hogy vannak jobbak, de nekem 10-15 köbméter fához kell ÉVENTE egy gép. szerintetek ez megbízható?



2015. ápr. 7. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem stihl fűrészeim vannak, de már régiek. De üzemelnek a mai napig. 22 és 9 éves a két gép. Viszont pazarlás megvenni annak, aki csak néha használja. Kb. 7-8 einhell szerszámom van, de mind a red-line (piros) einhell, a kompresszorom kék. Elektromosak és én eddig elégedett voltam velük. 1-6 éves gépek.

Viszont a benzines motorjaikról nem sok jót hallottam. Igaz az elektromos szerszámaikat is szidják.

Én a helyedben ezt venném meg [link]

Volt már a kezemben és jó gép! De mint minden fűrésznél ennél is oda kell figyelni arra, hogy megfelelően olajozza a láncot és a benzinben a megfelelő minőségű olajat tegyük a megfelelő arányban. Alkatrész ellátása van, ha valamit nem értesz, zaklasd az eladót telefonon, vagy email-ban segíteni szokott. Ezt ismerőstől tudom, mert az minden szarért felhívta, amit nem értett. Igaz akkoriban még nem volt hozzá csak német nyelvű leírás (mivel a németektől hozza be). Most már állítólag van hozzá magyar nyelvű fordítás minden gépéhez.

2015. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!