Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti szoktátok higítani a Sárga...

Ti szoktátok higítani a Sárga Lenort? Legtöbben erre írtátok hogy a legjobb, de nekem ez sem tartja meg az illatát:/

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 17:28
 1/4 anonim válasza:
Szia! Nem emlékszem, hogy használtam volna sárga Lenort, de kéket igen, és ha szeretnéd, hogy egy öblítő tartsa az illatát, akkor a kék az tartja, akár évekig is :). Én nem szeretem az illatát, de lehet, hogy neked tetszeni fog. Ecettel szoktam higítani. Fél kupak öblitőtől és egy kupak ecettől elég illatosak lesznek a ruhák. Az arányokat lehet változtatni tetszés szerint.
2015. ápr. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En nem szoktam higitani es a sargat is probaltam mar...egyszeruen mindig tele ontom az oblitoreszt es kesz :) eleg sokaig lehet erezni az illatat persze ha nem vagy pl kellemetlen szaga lesz akkor lehet h mosogeptisztitas kell mert az elnyomja az oblitot
2015. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Milyen mosószert használsz hozzá? Mert az sem mindegy szerintem én fehér persilt vagy lenoros arielt gélt használok sárga vagy fehér lenorral és valami hihetetlenül jó illata. Nem higítom
2015. máj. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Teszkós folyékony mosószerrel, vagy Lidl-s Formil folyékony mosószerrel mosok, tökéletesen megfelelnek. Öblítőt sárga lenort használok, 10 éve biztos, de már több is van szerintem. Nem tudom megunni. A titka pedig az, hogy mindig németet veszek, régebben a piacon szereztem be, de mióta van a DDA drogéria, azóta ott veszem. Negyed kupak, plusz negyed kupak víz, ezt öntöm az öblítőtartályba, a ruhák olyan illatosak, hogy a lakótelepen a szomszédok megkérdezték hogy mit használok, mert a harmadik háznál is érezni az isteni illatot. Férjem szerint túl erős is, ő mindig reklamál, hogy nagyon illatosak a ruhái, ő nem szereti. Hónapokig illatoznak a szekrényben a ruháink. De egy a titka, eredeti német sárga lenort vegyél! Egyébként olyan sűrű, mint a puding szinte.
2015. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!