Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Műanyag szelektív hulladékgyűj...

MeaBea kérdése:

Műanyag szelektív hulladékgyűjtőbe fémet. Vidéken is lehet?

Figyelt kérdés
Olvastam az FKFV oldalán hogy pesten azokon a gyűjtő szigeteken ahol nincs külön fém gyűjtő konténer (mert állítolag kiborogatják a guberálók) ott a műanyag gyűjtőbe kell helyezni a fémet is. Vidéken is ez a helyzet? Ha nincs külön fém akkor a sárga konténerbe kell tenni pl a kimosott konzerv dobozt?
2015. ápr. 18. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni,müa.szelektivbe bármely fém tárgyat is szabadna bedobálni .Ha nincs fémre ,akkor az megy a vegyes kukába .
2015. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen a muanyagot és fémet nyugodtan lehet keverni mert az újrahasznosito üzemben nagyon könnyen szét tudják válogatni. Szóval első valaszolo is dobhatná egybe.
2015. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. Pedig háznál vab egyben műanyag és fém kuka, külön tudják válogatniba gyárban.
2015. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Itt nálunk csak egy zöld színes üveg (amibe ugye mehet átlátszó is) két sárga műanyagos és egy kék pap gyűjtő van. Vegyes nincs, ezekkel kell megoldanom.


Akkor marad ahogy gondoltam, sárgába megy a konzervdoboz, sörös kupak, befőttes fedő, stb.

2015. ápr. 23. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!