Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van már tapasztalata valakinek...

Montalvo oxnard kérdése:

Van már tapasztalata valakinek a tv-ben hirdetett Mr. Ti ablaktisztítóról?

Figyelt kérdés
Bejött? Megéri?
2015. ápr. 22. 08:48
 1/3 anonim válasza:
Szia! Megrendelted? Bevált? Nekem is lesz pár napon belül..
2015. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Delilah24 válasza:

Megrendeltem én is, elég gyorsan meg is érkezett.

A tisztítónak 2 hibája van szerintem, de ha ezt megoldanák, szerintem nagyon jó termék lenne.

Az egyik legnagyobb hibája, hogy egy nyél van hozzá. Az én ablakaim nem a földön vannak, így hiába van a lehúzó fejhez nyél, a tisztítóhoz nincs, így folyamatosan cserélgetnem kellett. Eleinte vicces volt, utána már idegesítő.

A másik probléma, hogy a vizet kiönteni nem is olyan egyszerű, hiszen ha csak egy kicsit is megdöntöd, kiömlik belőle a víz (vagyis mielőtt elérnéd a vödröt.) Ezt csak egy kis csappal kellene megoldani és jó lenne.

Amúgy tényleg megkönnyíti a takarítást. A csíkmentesség nekem annyira nem jött össze, de annyira nem vészes, mert egy száraz ruhás áttörlés utána elég volt.

2015. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tóti Katalin válasza:
Nekünk egyáltalán nem működik. A nyélbe nem folyik le a víz, az ablak csíkos maradt. Mégis nyertünk vele. Tapasztalatot.
2016. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!