Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen ruhafestéket vegyek...

Milyen ruhafestéket vegyek (és hol lehet kapni), amivel be tudom festeni a gyapjú kabátomat?

Figyelt kérdés
Sajnos hófehér gyapjúkabátom az évek alatt besárgult. Hiába viszem különböző tisztítókba, nem jön k belőle. Végső elkeseredésemben betettem itthon a mosógépbe, hátha jobb lesz, nem ment össze, de nem változott semmi rajta.G Aztán gondoltam befestem valamilyen színre, hogy még tudjam használni, hisz elég drága volt. Milyen színre lehet befestenim amitől biztos nem látszódik a sárgaság?
2010. febr. 22. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a ruhafestés során a befestendő ruhákat a festékkel együtt ki kell főzni. ( mi régen Kolombusz márkájú ruhafestékkel festettünk nagyon megbízható volt )

Az a gond hogy a gyapjú nem fogja károsodás nélkül kibírni a főzést.

A sárgaságról meg ki deríteni hogy mi okozta. Mert ha "elzsírososott" a használat során, ott a festék sem fogja be.

Esetleg keress rá a neten, hátha találsz textilfestő szakembert akitől kérhetnél még tanácsot a kabátod megmentése érdekében.

2010. febr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

Nem koszos, mert mindig tisztíttatva volt. Az évek során a használattól sárgult be.

2010. febr. 25. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!