Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol találok aranyos varrott...

Hol találok aranyos varrott nyuszikat? (vagy más egyszerű húsvéti díszt)

Figyelt kérdés
Még tavaly Húsvét előtt láttam nagyon aranyos nyuszikat, olyanok, mint 1 amőba, gyakorlatilag formátlan, lekerekített hatszög minta (2 a füleknek, 4 a lábaknak). És kicsi gombok voltak a szemek. Mintha egy blogon olvastam volna, de nem biztos! Kérlek, segítsetek megtalálni! Vagy ha van más, egyszerű húsvéti dísz, amit gyorsan meg lehet csinálni, és olcsón kijön, akkor kérem, osszátok meg velem! Köszi:)
2010. febr. 24. 14:28
 1/4 A kérdező kommentje:

Kb. ehhez hasonlót keresek: [link]

nem pontosan ilyen, de ha valaki tud szabásmintát, vagy hosszabb leírást is akár, annak örülnék:)

2010. febr. 24. 14:44
 2/4 anonim ***** válasza:
A Praktika című újságot tudom ajánlani. Ha jól emlékszem a tavalyi számban voltak ehhez hasonló varrot nyuszik. Mindig vannak benne jó dolgok.
2010. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!valami mesekönyvből vagy dekorról pauszpaírral másolj egy nyuszit, nagyítsd fel akkorára,amekkorát szeretnél és kész a szabásminta.aztán már teheted is az anyagra.
2010. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem ilyen kis amorf kellene, olyan édesek! Talán egyedül vagy segítséggel sikerül valai jópofát rajzolni.

Amúgy annyira zavar, hogy TUDOM, hogy valahol olvastam róla, hogy valaki csinált ilyet, és nem jövök rá, hogy hol!

Már mindenre rákerestem, amire tudtam, de semmi:( És már kb. egy éve láttam, tavaly Húsvét előtt, szóval az előzmények közt is semmi...

2010. febr. 26. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!