Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógépbe való tablettákná...

Mosogatógépbe való tablettáknál mi a különbség a sima és a sok az egyben között?

Figyelt kérdés

Mindenhol látom, hogy van egy alap tabletta és egy vagy akár több féle amit még több dolgot tartalmaz, ezek nyilván drágábbak. Viszont sót és öblítőt amúgy is teszek bele, így lehet fölösleges megvenni a sok az egyben tablettát?

Pl somatból van a classic és az all in változat, mi a különbség köztük? De persze a finishnek is van több változata.


2015. máj. 16. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes megvenni. Sőt szerintem tablettát alapból nem érdemes, ugyanis nem tudod adagolni.
2015. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted? pont hogy lehet adagolni, mert 1 tabletta 1 mosásra. Meg teszek bele öblítőt meg sót.

12 terítékes a gép, így kellhet is bele egy egész tabletta (több fórumon olvastam hogy van aki felezi)

2015. máj. 16. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!