Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót vegyünk?

Milyen porszívót vegyünk?

Figyelt kérdés
Dögrováson van a 30 év körüli Bosch porszívónk. A maga idejében a legjobb volt, és még most is derekasan megállja a helyét, noha a mai porzsákokat csak átalakítás után lehetett belerakni. Most azonban a kereke is kitört, javíthatatlanná vált. Milyet vegyünk, ami dacára a piacgazdaságnak, néhány évig nem megy tönkre?

2015. máj. 23. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk porzsáknélküli samsung van már három éve és bevállt eddig :) mindenképp porzsáknélkülit, mert a porzsákkal csak a baj van még pénzbe is kerül.
2015. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
porzsák nélkülibe meg a szűrő kerül pénzbe, és tisztítani is kell.
2015. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
www.sebo-porszivo.hu
2015. máj. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos ki lehet találni valamit a kerék megjavítására, ha maga a porszívó tényleg jól működik.


Hogy tetszik a központi porszívó elve? Mert ahhoz nem kell porzsák, meg halkabb is. Ügyesebb ember maga is be tudja szerelni, csak a bekötéshez kell szakember.


Egy jól működő porszívót le nem cserélnék egy olyan mechanikus probléma miatt, mit a kitörött kerék, már volt hogy megbántam.

2015. máj. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A Sebo porszívó szerintem kiesik, mert egy ideig még Németországban maradunk, és az esetleges javítás itt, félek, nehézségekbe ütközik.

A régi készülék javítása tényleg lehetetlen. Magam is nagy buherátor vagyok, az integrált áramkörök divatba jövetele előtt még a TV-ket is házilagosan javítottam. A kerék azonban a ház egy darabjával együtt tört ki, mert, ahogy néztem, (a tervezett amortizáció már 30 éve is működött, és) a bolygókerék környékén kikönnyítették a falat.

Központi porszívó nem játszik, mert Németországban, bérelt lakásban élünk.

Zöld pacsik mindazonáltal mentek.

2015. máj. 24. 10:37
 6/7 anonim válasza:
Dyson, Kärcher, Miele, Philips - ezekkel nagy vszséggel elégedettek lesztek hosszú távon.
2015. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Zepter sem utolsó ebben a műfajban: [link]
2015. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!