Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Konyhába illik szönyeget...

Konyhába illik szönyeget letenni? Vagy haszontalan mert ott sütés fözés van és tönkre megy? nálatok van? (egybe van az étkezö és konyha nálunk) hányszor mosol fel egy héten a konyhábaM minden nap?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nálam van szőnyeg. Az egyik pult előtt, amibe a tűzhely és a mosogató van beépítve. Kényelmesebb azon állni, mint a csupasz padlón.

Olyan szőnyeget kell választani, amit lehet mosni. Én elég precíz vagyok, nem nagyon szokott semmi a szőnyegre hullani vagy ömölni. De ha mégis, nem gond, mert kimosom, ha olyan, ami foltot hagy.

Étkező asztal a nappaliban van. Nem szeretek ott enni, ahol az étel készült és még ott vannak az edények, stb.

Egy héten egyszer felporszívózok és felmosok.

2015. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
tudnal linkelni milyen aszönyeged? nem csuszkál a padlon?
2015. jún. 18. 14:02
 3/17 anonim ***** válasza:
42%

Nálunk nincs szőnyeg a konyhában.Minden napos főzésnél ez nem hasznos, mert több idő elmegy a szőnyeg mosásával, minthogy gyorsan felmosd a lecsöppentet,de néha még az olaj is fröcsög, a zöldségtisztításnál potyog, nem beszélve a befőzésről..

Felmosni hetente szoktam, de természetesen szükség szerint akár minden főzés után is egy gyors feltörlés..

Szerintem a konyhában ott van szőnyeg, ahol nincs napi szinten használva a kávéfőzésen kívül.

2015. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát én minden nap fözök gyerekek miatt
2015. jún. 18. 14:04
 5/17 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Nálunk sem dísznek van a konyha, vagy kávéfőzésre :)

Írtam, hogy precíz vagyok. Nem gyakori, hogy minden hullik, fröcsög. Az olaj sem fröccsent még sose a földre, csak a pultra, vagy a tűzhely mögötti falra, ami csempés, szóval letörölhető. Nem kell olyan gyakran mosni a szőnyeget. Kb. félévente szoktam.

Linkelni nem tudok képet. A Kikában vettem. Egy futószőnyeg, ami színben megy a konyha berendezéséhez. Semmi különös. Nekem a padlólap hideg lenne. És nem szeretek mindig papucsban lenni.

2015. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
kis rongyszőnyeg van amit csak bedobok a mosógépbe
2015. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
25%
Szertintem fölösleges, nem csak koszos lesz, nehéz takarítani, de nem is illik. Max. az étkező asztal környékére. Szinte naponta mosd fel.
2015. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nálunk van, hófehér. Olyat tegyél le, amit könnyen ki tudsz mosni. Ha vigyázol rá,még gyereksereg mellett is. akkor 4-5 napig kibírja simán. Ráadásul mutatós is:)

2-t vegyél és tudod váltani.

2015. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

8+ Ha nagyon kupisan főzöl akkor főzéskor csak összehajtod, magad után rendet teszel, felsepersz, rögtön felmosol, és visszateszed.

Elképzelhetetlen lenne számomra egy konyha heti 1x-i felmosása.

2015. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én szívesen tennék szőnyeget a konyhába, mert jól mutat, kellemesebb a látvány, hangulatosabb, szobajellegűbb, de azért nem teszek, mert sok minden lehullik (liszt, morzsa), lecsepeg (víz, étel) a földre. Tehát szőnyeg nélkül könnyebb, egyszerűbb, praktikusabb a takarítás (felseprés és felmosás ha szükséges), mint vacakolni egy szőnyeggel nap mint nap. Szóval, háziasszony válogatja, hogy letesz-e szőnyeget a konyhába, vagy nem.
2015. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!